KONSULTACJE SZKOLENIOWE

KONSULTACJA INDYWIDUALNA

Konsultacja indywidualna – 50min – 250zł

Konsultacje indywidualne to pierwsze lub opcjonalnie 2 kolejne spotkania podczas których omawiamy trudność z którą się zgłaszasz i możliwe dla Ciebie formy pomocy, które możemy zaproponować. W tym czasie terapeuta stawia wstępną diagnozę, która umożliwia wspólne podjęcie decyzji co robić dalej.

Jak przygotować się na spotkanie?

Postaraj się zastanowić jakie trudności pojawiły się u Ciebie w ostatnim czasie, a jakie występowały już wcześniej i być może się nasiliły. Pomyśl czego byś oczekiwał/a po wizycie z terapeutą lub trenerem NVR, jakie miałbyś/abyś potrzeby związane ze spotkaniami, oraz jak wyobrażasz sobie czas ich trwania.

KONSULTACJA INDYWIDUALNA W TWOJEJ STAJNI

Konsultacja indywidualna – 60min – 400zł z dojazdem do 50km od Warszawy

Konsultacje indywidualne w Twojej stajni możemy przeprowadzic jeśli będzie taka potrzeba. Tego typu konsultacje proponujemy osobom, które wejdą na 3 poziom NVR, poniżej tego poziomu nie ma sensu przeprowadzania tego typu konsultacji, ponieważ można to samo zrobic mniejszym kosztem czasowym i finansowym.

Jak przygotować się na spotkanie?

Postaraj się zastanowić jakie trudności pojawiły się u Ciebie w ostatnim czasie, a jakie występowały już wcześniej i być może się nasiliły. Pomyśl czego byś oczekiwał/a po naszym treningu, jakie miałbyś/abyś potrzeby związane z tym spotkaniem, przygotuj konkretne tematy w których blokujesz się w kontakcie z koniem i nie jesteście w stanie pójśc dalej.

KONSULTACJE DZIECI I MŁODZIEŻY

Spotkanie indywidualne dzieci i młodzież – 50min – 250zł

Bardzo często naszymi klientami są rodzice z dziecmi, często trenerzy proszą psychologa o konsultację. Zapraszamy serdecznie młode osoby, które potrzebują wsparcia psychologa czy też trenera NVR. Na indywidualne spotkania z psychologiem młodzież w wieku 15-18 lat oraz młodych dorosłych. Jeżeli nie ukończyłeś/aś 15 roku życia prawdopodobnie będziemy chciały pracowac zarówno z Tobą jak i z rodzicem. Przed ukończeniem 18 roku życia w pierwszej konsultacji zawsze bierze udział rodzic z dzieckiem, rodzic musi też  udzielic zgody na uczestnictwo w konsultacjach.

Trudności z którymi możesz się borykać i w których może Ci pomóc psycholog:

 • problemy związane z relacją z koniem
 • problemy związane z relacją z rodzicami, trenerem
 • silne emocje, powodujące wybuchy złości
 • nasilający się lęk, stres z którym sobie nie radzisz
 • trudności w zrozumieniu samego siebie i swoich emocji
 • problemy z motywacją, pewnością siebie, poczuciem własnej wartości
 • nasilone dolegliwości w stresie pochodzenia psychosomatycznego – np. bóle głowy

KONSULTACJE DLA TRENERÓW

KONSULTACJE DLA TRENERÓW – 90min – 300zł

Zapraszamy trenerów na konsultacje wspierające w pracy trenera. Ich tematyka może byc różna:

 • wspieranie zawodników w oparciu o NVR
 • rozmowa z rodzicem w sytuacjach konfliktu
 • tworzenie planu treningowego w oparciu o cele zadaniowe
 • poszerzanie swoich kwalifikacji o umiejętności związane z treningiem mentalnym
 • wspieranie własnego świadomego rozwoju i pracy nad swoimi emocjami w jeździectwie

Konsultacje trenerskie są również elementem pracy superwizyjnej na 3 i 4 poziomie NVR w celu ubiegania się o certyfikat szkoleniowca NVR.

Jeśli w Twojej stajni jest kilku trenerów i chcielibyście wspólnie zorganizowac z nami superwizję istnieje taka możliwośc.

Koszt takiej superwizji wyniesie 400zł a czas wydłużymy do 2h. W superwizji może brac udział minimum 2 trenerów a maksimum 5 trenerów.

COACHING - RODZIC W JEŹDZIECTWIE

Coaching – rodzic w sporcie – 90min – 300zł

Zapraszamy na konsultacje rodziców, którzy wchodzą razem z dziećmi do świata sportu i chcą to zrobić w sposób sensowny, nie pozbawiając dziecka zabawy w świecie w którym pojawia się wątek rywalizacji. Nasz psycholog sportu pracuje z duetem rodzic – dziecko, ponieważ naszym zdaniem wsparcie rodzica w sporcie odgrywa bardzo ważną rolę i informacje które otrzymuje od psychologa dziecko powinien znać także rodzic.

Tematy które mogą się pojawić gdy zastanawiasz się nad współpracą Twojego dziecka z psychologiem sportu:

 • jak wspierać dziecko na codzień
 • co robić gdy spada motywacja, pojawia się lęk i niepokój związany z rywalizacją
 • trudności związane z relacją z trenerem
 • trudności w komunikacji z innymi zawodnikami
 • lęk po kontuzji lub trudnym zdarzeniu

Zajrzyj też do naszych szkoleń i ścieżki rozwoju dla rodziców – NVR for parents – znajdziesz tam webinary i warsztaty na 3 poziomach. Warto również byś zrobił szkolenia z poziomu 1, ponieważ zdobędziesz dzięki tę samą wiedzę, którą otrzyma od nas Twoje dziecko.